На щастя, минули вже ті часи, коли асортимент змішувачів можна було перерахувати на пальцях однієї руки. На сьогоднішній день їх вибір настільки величезний, що багато хто вже не завжди звертають увагу на якість продукту, віддаючи в першу чергу перевагу його зовнішньому вигляду.

І дійсно, невже цей "смес" неякісний? Він же такий "прикольний", з підсвічуванням.
Але одна справа, коли цей "гаджет" виходить з ладу, створюючи несподіваний дискомфорт його власникам. І зовсім інша ситуація, коли через неякісне змішувача відбувається банальний потоп.

Пішла, скажімо, людина на роботу, і навіть не здогадується, що його сусіди з низу вже готуються до штурму його апартаментів.

Але так трапляється тільки з тими, хто перед покупкою не спромігся розібратися, який змішувач можна купувати, а який взагалі небезпечно монтувати у себе в ванній кімнаті.

Як правило, змішувачі діляться на два типи: латунні і сілуміновие. Силумін - це такий конгломерат, що зовні нагадує латунь, але за складом більше походить на пластмасу, ніж на "благородний" метал.

Може хто пам'ятає, коли в дев'яності з'явилися такі пістолетики на пістона, які виглядали як справжні револьвери з металу, але насправді це був силумін. Зовні - метал, на дотик - пластмаса. Він навіть важив, як пластмаса. Теж саме стосується і силумінових змішувачів.

Найпростіший спосіб перевірити, з чого складається змішувач - це просто взяти його в руку, і оцінити його вагу. Сілуміновий змішувач буде в кілька разів легше, ніж латунний змішувач такого ж розміру. Таке враження, що він дійсно зроблений з пластмаси, але при цьому має хромоване покриття.

Жоден серйозний виробник ніколи не стане використовувати подібне сировину для своїх продуктів. В основному це китайське "творіння", використовуючи яке можна наробити біди. І не тільки собі.

Так само як і з іншими товарами, ми не стали працювати з десятками різних брендів, декоративно "роздуваючи" при цьому свій асортимент продукції. Ми відкрили для себе всього лише кілька брендів. Але зате можемо з повною впевненістю заявити, що гарантуємо їх якість.

Їх усього два. Але вони варті уваги.

і

Italian Style трохи дешевше, Ferro - чуть дорожче.