Хто сказав, що після душу обов'язково потрібно протирати всю плитку на стінах і на підлозі, чистити дзеркала що запітніли, і сушити свої тапочки?

З появою сучасних душових кабін (гідробоксів) процес прийняття душу став набагато комфортнішим.

Нагадуємо, що гідробокс являє собою душову кабіну, виконану у вигляді єдиного комплексу, як правило, повністю ізольовану, тобто з дахом, і набором вбудованих додаткових функцій.

Абсолютна герметичність за рахунок хорошого ущільнення і магнітів на дверях, акриловий дах повністю закриває душовий бокс зверху. Дах не тільки гарантує Вам тепло і сухість решти простору ванної кімнати, в ній є верхній (тропічний) душ, підсвічування і вентиляція, з можливістю підключення безпосередньо до витяжки.

Мильний наліт на плитці, постійно падаючий карниз для шторки, полички на вакуумних присосках, які постійно злітають і розбиваються, рідке мило і шампунь, які недбало лежать в піддоні душової кабіни, шланг з лійкою, які важко зафіксувати і пристосувати на своє зростання, якщо для Вас це знайома картина, тоді уявіть: замість плитки у вашому душовому куточку будуть скляні задні стінки з малюнком на вибір, вбудовані дозатори для мила та шампуню, практична склянна поличка, дзеркало, лійка, гідромасажер для спини і знімний гідромасажер для ніг.

Гідромасажний бокс не тільки прикрасить Вашу ванну кімнату, додасть їй вишуканості і новітнього стилю, але і подарує Вам задоволення від кожного прийому душу або ванни. У Вашій ванній кімнаті з'являється душова кабіна з готовим, продуманим інтер'єром.

При цьому існують дуже компактні гідробокс, в яких немає нічого зайвого. Такі сантехнічні вироби стануть відмінним придбанням для ванних кімнат дуже малої площі, вони дозволять значно заощадити місце в ванній кімнаті та помістити всі інші необхідні засоби сантехніки (унітаз, біде, рукомийник,).

А для тих хто любить поніжитися в ванній це теж чудове рішення, адже гідробокси є різних розмірв, що дозволяє приймайте душ і ванну з однаковим задоволенням.

Прийняття водних процедур в гідробоксі є своєрідним сеансом релаксації, так як одночасно можна слухати улюблену музику, користуватися гідромасажем, тропічним душем або паровою лазнею. При цьому душові кабіни повністю звукоізольовані, що дуже важливо, щоб шум води та музики не заважав іншим мешканцям квартири.

Користь від прийняття душу в спеціально обладнаній душовій кабіні для здоров'я набагато більш відчутна, ніж від плескання в звичайній ванні або стоянні під струменем води з душу. Але ри цьому слід пам'ятати, що користуватися різними наворотами у вигляді масажу, парової лазні, ароматерапії треба дозовано при відсутності протипоказань.

Купити душову кабіну(гідробокс) у Коломиї

І найголовніше, перед покупкою уточніть можливості Вашої системи водопостачання із забезпечення необхідного напору води для роботи кабіни.